#Match Table
FOOTBALL
FAVORITE GAMES
United States of America
United States of America - NWSL
HT' Portland Thorns 2 - 0 Boston Breakers 0
United States of America
United States of America - Major League Soccer
HT' San Jose Earthquakes 2 - 3 LA Galaxy 0
United States of America
United States of America - USL
38' LA Galaxy II 1 - 0 Phoenix Rising FC 0
International
International - Friendlies
Honduras El Salvador 2
United States of America
United States of America - USL
Tulsa Roughnecks FC Portland Timbers II 0
Japan
Japan - J. League 2
Roasso Kumamoto Mito Hollyhock 0
Avispa Fukuoka Thespakusatsu Gunma 0
Japan
Japan - J. League
Vegalta Sendai Albirex Niigata 0
Japan
Japan - J. League 2
Oita Trinita Fagiano Okayama FC 0
International
International - World Cup U20 Grp. E
Honduras U20 Vietnam U20 0
New Zealand U20 France U20 1
Japan
Japan - J. League
FC Tokyo Ventforet Kofu 0
Kazakhstan
Kazakhstan - Premier League
Okzhetpes Kokshetau Ordabasy Shymkent 0
Japan
Japan - J. League
Vissel Kobe Cerezo Osaka 0
Georgia
Georgia - Erovnuli Liga
Lokomotivi Tbilisi FC Shukura Kobuleti 0
International
International - World Cup U20 Grp. F
USA U20 Saudi Arabia U20 0
Senegal U20 Ecuador U20 0
Japan
Japan - J. League 2
Zweigen Kanazawa Matsumoto Yamaga 0
Russia
Russia - PFL Zone West
Domodedovo Moscow Pskov 747 0
Spain
Spain - Segunda B Promotion Playoff
Toledo Atletico Baleares 0
South Korea
South Korea - K. League Classic
Jeonnam Dragons Incheon United 0
Spain
Spain - Segunda Division
Alcorcon Tenerife 0
South Korea
South Korea - K. League Classic
Daegu FC Sangju Sangmu 0
Poland
Poland - 1. Division
Chrobry Glogow Zaglebie Sosnowiec 0
Netherlands
Netherlands - Europa League Playoff
FC Utrecht AZ Alkmaar 2
Poland
Poland - 1. Division
Gornik Zabrze Podbeskidzie Bielsko-Biala 0
Bytovia Bytow Stomil Olsztyn 0
Miedz Legnica Pogon Siedlce 0
GKS Tychy 71 Stal Mielec 0
MKS Kluczbork Znicz Pruszkow 0
Sandecja Nowy Sacz Wisla Pulawy 0
Olimpia Grudziadz GKS Katowice 0
Wigry Suwalki Chojniczanka Chojnice 0
Dennmark
Dennmark - Superligaen Relegation Playoff
AC Horsens Esbjerg fB 1
Dennmark
Dennmark - 3F Ligaen Championship Group
Broendby Vejle Boldklub 0
Dennmark
Dennmark - 2. Division Promotion Group
Kolding IF Kjellerup 0
Russia
Russia - PFL Zone West
CRFSO Smolensk Volga Tver 0
Thailand
Thailand - Thai League
Suphanburi FC Siam Navy FC 0
Dennmark
Dennmark - 2. Division Promotion Group
Marienlyst Thisted 0
Avarta Brabrand 0
Russia
Russia - PFL Zone South
Spartak Vladikavkaz Mashuk-KMV 0
Thailand
Thailand - Thai League
Super Power Samut Prakan FC Ubon UMT FC 0
Dennmark
Dennmark - 2. Division Promotion Group
B 93 Aarhus Fremad 0
Russia
Russia - PFL Zone West
Kolomna Spartak Kostroma 0
China
China - Super League
Shandong Luneng Henan Jianye 0
Russia
Russia - Premier League Qualification
FC Orenburg SKA-Khabarovsk 0
Kenya
Kenya - Premier League
Zoo FC SoNy Sugar 0
Thailand
Thailand - Thai League
Sukhothai FC Pattaya United 0
Kenya
Kenya - Premier League
Western Stima Kariobangi Sharks 0
Noruega
Noruega - Toppserien
Roea Medkila 0
Russia
Russia - PFL Zone Center
Kaluga Saturn Ramenskoye 0
Dinamo Briansk Vityaz Podolsk 0
Germany
Germany - Regionalliga Promotion Playoff
Unterhaching Elversberg 0
Kenya
Kenya - Premier League
Nakumatt Mathare United 0
Tusker FC AFC Leopards 0
Kazakhstan
Kazakhstan - Premier League
Kaisar Kyzylorda Kairat Almaty 0
Russia
Russia - PFL Zone West
Solaris Moscow Dinamo St Petersburg 0
Russia
Russia - PFL Zone Center
Torpedo Moscow Avangard Kursk 0
Greece
Greece - Football League
Lamia Panthrakikos Komotini 0
Germany
Germany - Regionalliga Promotion Playoff
Viktoria Koeln 1904 Carl Zeiss Jena 0
Thailand
Thailand - Thai League
Bangkok Glass Nakhon Ratchasima FC 0
Kenya
Kenya - Premier League
Posta Rangers Gor Mahia 0
Kazakhstan
Kazakhstan - Premier League
FC Astana Shakhter Karagandy 0
Russia
Russia - PFL Zone Center
Energomash Belgorod Metalurg Lypetsk 0
Arsenal Tula II Chertanovo Moscow 0
Zenit Penza FC Ryazan 0
Germany
Germany - Regionalliga Promotion Playoff
Waldhof Mannheim Meppen 0
Russia
Russia - PFL Zone South
FC Krasnodar II Kuban Krasnodar II 0
Netherlands
Netherlands - Eredivisie Qualification
Roda JC Kerkrade MVV Maastricht 1
Czech Republic
Czech Republic - FNL
FC Vlasim Sokolov 0
Sweden
Sweden - Allsvenskan
Hammarby Joenkoepings Soedra 0
Dennmark
Dennmark - 2. Division Promotion Group
Broenshoej Dalum 0
Turkey
Turkey - Super Lig
Osmanlispor FK Rizespor 1
Czech Republic
Czech Republic - FNL
SK Prostejov Vitkovice 0
Usti nad Labem Frydek-Mistek 0
Pardubice FK Varnsdorf 0
Sweden
Sweden - Superettan
Trelleborgs FF Oesters IF 0
Italy
Italy - Serie A
Cagliari AC Milan 4
Turkey
Turkey - Super Lig
Bursaspor Genclerbirligi 0
Czech Republic
Czech Republic - FNL
Banik Ostrava Znojmo 0
SK Dynamo Ceske Budejovice Trinec 0
FK MAS Taborsko Zizkov 0
Kazakhstan
Kazakhstan - Premier League
Atyrau Akzhaiyk Uralsk 0
Dennmark
Dennmark - 2. Division Promotion Group
Hvidovre Greve 0
Turkey
Turkey - Super Lig
Karabukspor Kayserispor 0
Russia
Russia - PFL Zone South
Chernomorets Novorossiysk Legion Dynamo 0
Czech Republic
Czech Republic - FNL
Opava Sigma Olomouc 0
Indonesia - Liga 1
Arema Mitra Kukar 0
Georgia
Georgia - Erovnuli Liga
Saburtalo Chikhura 0
Indonesia - Liga 1
Gresik United PSM Makassar 0
Russia
Russia - PFL Zone South
Chayka Afips Afipsky 0
Greece
Greece - Football League
OFI Crete AE Sparti 0
AEL Kalloni FC Panegialios 0
Spain
Spain - Segunda Division
Zaragoza Rayo Vallecano 1
Greece
Greece - Football League
Aris Thessaloniki FC Apollon Smirnis 0
Switzerland
Switzerland - Super League
Luzern FC Vaduz 0
Argentina
Argentina - Primera B Metropolitana
San Telmo Colegiales 0
Switzerland
Switzerland - Super League
Grasshopper Basel 1
Russia
Russia - PFL Zone South
Druzhba Sochi 0
Dennmark
Dennmark - Superligaen Championship Playoff
FC Midtjylland Lyngby 1
Brazil
Brazil - Serie A
Atletico MG Ponte Preta 1
Greece
Greece - Football League
Panserraikos FC Aiginiakos FC 0
Russia
Russia - PFL Zone South
SKA Rostov Angusht Nazran 0
Greece
Greece - Football League
Panelefsiniakos Kallithea 0
Switzerland
Switzerland - Super League
Thun Young Boys 0
Argentina
Argentina - Primera B Nacional
Santamarina Los Andes 0
Switzerland
Switzerland - Super League
Lausanne Lugano 0
Russia
Russia - PFL Zone West
Strogino FC Dolgoprudny 0
England
England - League 2 Playoff
Blackpool Exeter City 0
Russia
Russia - PFL Zone South
Biolog Novokubansk Armavir FC 0
Dennmark
Dennmark - Superligaen Championship Playoff
FC Koebenhavn SoenderjyskE 0
Lituânia
Lituânia - Virsliga
RFS FS Metta/LU 0
Greece
Greece - Football League
Kissamikos FC Agrotikos Asteras 0
Russia
Russia - PFL Zone South
FC Rotor Volgograd Dinamo Stavropol 0
Greece
Greece - Football League
Trikala Chania 0
Switzerland
Switzerland - Super League
St. Gallen Sion 0
Argentina
Argentina - Primera B Metropolitana
Almirante Brown Acassuso 0
Scotland
Scotland - Premiership Playoff
Hamilton Academical Dundee United 0
Russia
Russia - PFL Zone West
Tekstilshchik Torpedo Vladimir 0
Italy
Italy - Lega Pro Relegation Playoff Grp. C
Akragas Melfi 0
Dennmark
Dennmark - Superligaen Championship Playoff
Broendby IF FC Nordsjaelland 0
Finland
Finland - Ykkonen
IF Gnistan EIF 0
Greece
Greece - Football League
Acharnaikos FC Anagennisi Karditsas 0
Macedonia
Macedonia - Prva Liga
Renova KF Shkendija 0
Austria
Austria - Bundesliga
Wolfsberger AC Sturm Graz 3
Salzburg Altach 3
Macedonia
Macedonia - Prva Liga
Makedonija GjP FK Bregalnica Stip 0
Pelister FK Vardar Skopje 0
Austria
Austria - Bundesliga
Admira Moedling Austria Wien 3
Italy
Italy - Lega Pro Relegation Playoff Grp. B
Alma Juventus Fano Forli 0
Macedonia
Macedonia - Prva Liga
Rabotnicki Pobeda 0
FK Sileks Shkupi Skopje 0
Austria
Austria - Bundesliga
Ried Mattersburg 0
Rapid Wien SKN St. Poelten 0
Italy
Italy - Lega Pro Relegation Playoff Grp. B
Teramo Lumezzane 0
Netherlands
Netherlands - Eredivisie Qualification
NEC Nijmegen NAC Breda 3
Italy
Italy - Lega Pro Relegation Playoff Grp. A
Prato Tuttocuoio 0
Bosnia-Herzegovina
Bosnia-Herzegovina - Premier League Championship Group
Zrinjski Mostar Sloboda Tuzla 0
Sweden
Sweden - Superettan
Gefle Brommapojkarna 0
Russia
Russia - Premier League Qualification
Arsenal Tula FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Italy
Italy - Lega Pro Relegation Playoff Grp. A
Carrarese Lupa Roma 0
Bosnia-Herzegovina
Bosnia-Herzegovina - Premier League Championship Group
Zeljeznicar Radnik Bijeljina 0
Italy
Italy - Lega Pro Relegation Playoff Grp. C
Vibonese Catanzaro 0
Argentina
Argentina - Federal A - Promotion - Final Group
Gimnasia y Tiro Gimnasia Mendoza 0
Bosnia-Herzegovina
Bosnia-Herzegovina - Premier League Championship Group
FK Krupa FK Sarajevo 0
Greece
Greece - Super League Playoff Group
Panathinaikos Panionios 0
Bulgaria
Bulgaria - First Professional League Championship Playoff
PFC CSKA-Sofia Levski Sofia 0
Georgia
Georgia - Erovnuli Liga
Torpedo Kutaisi Samtredia 0
Sweden
Sweden - Allsvenskan
IFK Gothenburg Elfsborg 1
Noruega
Noruega - 1. Divisjon
Fredrikstad Arendal Fotball 0
Noruega
Noruega - Eliteserien
Brann Aalesund 0
Kristiansund BK Sogndal 0
Italy
Italy - Serie A
Sampdoria SSC Napoli 2
Spain
Spain - Segunda Division
Mallorca Numancia 0
France
France - Ligue 2 Qualification
Orleans Paris FC 0
Spain
Spain - Segunda B Promotion Playoff
Fuenlabrada Villanovense 0